Переключиться на мобильную версию

Влада Таїланду оголосила четвер і п'ятницю вихідними для відновлення порядку в країні

Влада Таїланду оголосила четвер і п'ятницю додатковими вихідними днями для повного відновлення порядку у Бангкоку, де кілька днів тривали сутички між урядовими військами та опозиціонерами.
Триває відновлення порядку у Бангкоку
Триває відновлення порядку у Бангкоку
АР

Як йдеться в заяві уряду, вихідні "дозволять владі відновити повністю закон і порядок у столиці країни, а також відремонтувати будівлі і привести в порядок вулиці, шкоду яким було завдано під час заворушень".

У даний час територію біля Будинку уряду патрулюють близько 300 військовослужбовців, туди починають прибувати працівники муніципальних служб і збиральна техніка. Центральні магазини і торгові центри, закрившись у понеділок, знову почали працювати в нормальному режимі.

Раніше тайська опозиція погодилася припинити масові акції протесту в Бангкоку на невизначений час для того, щоб уникнути жертв.

Нагадаємо, учора, 13 квітня, прем'єр-міністр Таїланду Aпхісіт Ветчачіва, проти якого і виступають маніфестанти, заявив, що урядові війська придушили заворушення у Бангкоку і повністю контролюють ситуацію.

Акції протесту прихильників колишнього прем'єра, які вимагають відставки уряду Ветчачіви і повернення до влади Чінавата, почалися у Бангкоку 12 квітня. У столиці було введено надзвичайний стан; в місто ввели війська.

13 квітня військовослужбовці таїландської армії почали розганяти демонстрантів, застосувавши в ході операції вогнепальну зброю. Протестуючі, зі свого боку, закидали правоохоронців камінням та пляшками із запальною сумішшю. В результаті зіткнень 113 осіб отримали поранення, серед них 23 поліцейських.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь