Переключиться на мобильную версию

На Фіджі заборонили публікувати негативні новини

На островах Фіджі, розташованих в Тихому океані, журналістам заборонили публікувати будь-які новини, які можуть спровокувати заворушення в країні.
На Фіджі заборонили публікувати негативні новини
На Фіджі заборонили публікувати негативні новини
vokrugsveta.ru

З понеділка влада ввела жорстку цензуру, максимально обмеживши роботу ЗМІ. Крім того, прем'єр-міністр країни Френк Баінімарама наказав депортувати всіх іноземних журналістів.

Також, за інформацією міністра закордонних справ Нової Зеландії Мюррея Маккалі, військові Фіджі взяли під контроль будівлю Резервного банку, який виконує функції центрального банку країни. Вони перевіряють документи у всіх хто входить і виходять з будівлі.

Відзначимо, такі заходи були вжиті після того, як 10 квітня президент Фіджі Рату Жозефа Ілойло вирішив скасувати конституції країни. Він заявив, що бере всю владу в свої руки і сам призначить прем'єра, який протягом п'яти років проведе безліч реформ.

Як відомо, в 2006 році міністерства оборони країни Вореке Байнімарама організував військовий переворот в республіці. Тоді військові заарештували прем'єр-міністра і ввели режим надзвичайного стану.

Відзначимо, Республіка Островів Фіджі з населенням майже 850 тис. чоловік, розташована у південно-західній частині Тихого океану на території однойменних островів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь