Переключиться на мобильную версию

Грузинська опозиція буде цілодобово пікетувати всі входи до парламенту

Грузинські опозиціонери заявили, що розпочинають цілодобове пікетування всіх входів і виходів у будівлі парламенту країни.
Грузинська опозиція буде цілодобово пікетувати всі входи в парламент
Грузинська опозиція буде цілодобово пікетувати всі входи в парламент
АР

Про це повідомив лідер політичного руху Свобода Костянтин Гамсахурдіа. "Ми починаємо пікетувати парламент. Робитимемо цілодобово, але найбільш посилено - в робочі години, з 09.00 до 21.00. Тут є певні нори, і всім відомо, хто по них лазить, але ми перекриємо всі шляхи", - сказав він сьогодні, 14 квітня, на мітингу перед парламентом.

Зазначимо, раніше учасники акції протесту в Тбілісі збиралися біля будівлі парламенту, але не пікетували входи і виходи.

Тим часом, під посольством Грузії в Москві відбулася акція молодіжного руху Наши. Її учасники поклали до посольства 1850 зав’ялі троянди, які символізують кількість днів перебування у влади Михайла Саакашвілі. Молоді люди йшли організованою колоною і мовчки клали квіти, назвавши свою ходу траурною - "трауром по грузинській революції троянд".

Як відомо, з 9 квітня в столиці Грузії проводиться масова акція протесту, учасники якої вимагають відставки Михайла Саакашвілі.

Сьогодні влада країни виключила можливість застосування сили проти демонстрантів. Тим часом, опозиція розбила наметове містечко біля резиденції глави держави в районі Авлабар, в Тбілісі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь