Переключиться на мобильную версию

Грузинська опозиція скоротить масштаби акцій протестів на час великодніх свят

Грузинська опозиція скоротить масштаби акцій із вимогою відставки президента Грузії Михайла Саакашвілі у зв'язку з великим святом Великодня, який цього року святкують 19 квітня.
На Великдень  грузини планують відпочити від акцій протесту
На Великдень грузини планують відпочити від акцій протесту
AP
Дні зі 17 до 20 квітня - Страсна п'ятниця, Велика субота, Великдень і поминальний день, у Грузії офіційно оголошено вихідними.

"Напередодні організаційний штаб опозиції прийняв рішення про те, щоб протягом усіх цих днів продовжилися безперервні акції протесту, але їхні масштаби значно скоротяться", - сказала одна із лідерів партії Рух за єдину Грузію Ека Беселія.

За її словами, буде продовжено "акцію кліток" перед будівлею резиденції президента і перед Громадським телебаченням, а також пікетування парламенту. Однак багатотисячних мітингів у ці дні опозиція проводити не планує.

Акції протесту опозиції проходять у столиці Грузії уже сьомий день. Сьогодні вранці демонстранти приклеїти до огорожі резиденції президента республіки транспарант із заявою Саакашвілі про відставку.

Прибічники опозиції постійно перебувають біля будівель парламенту, Громадського телебачення і резиденції президента, розбиваючи наметові містечка і встановлюючи імпровізовані клітки- вони символізують, як стверджують лідери опозиції, "поліцейську державу, на яку перетворилася Грузія".

Раніше лідери грузинської опозиції заявили, що акції протесту у Тбілісі відбуватимуться цілодобово.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь