Переключиться на мобильную версию

Влада Таїланду анулювала паспорт екс-прем'єра, якого підтримує опозиція

Влада Таїланду анулювала паспорт колишнього прем'єр-міністра країни Таксіна Чінавати, прихильники якого раніше провели масштабні акції протесту.
Паспорт Таксіна Чінавати анульовано
Паспорт Таксіна Чінавати анульовано
novosti.err.ee

На думку керівництва країни, Чінават спровокував заворушення, під час яких загинуло декілька людей, а також було зірвано саміт АСЕАН. Як повідомили у МЗС Таїланду, його паспорт анульовано з 12 квітня.

Як відомо, місцеві закони передбачають таке покарання до тих людей, які заподіяли шкоду державі.

Зазначимо, напередодні суд Таїланду видав санкцію на арешт Чінавати і ще декількох лідерів опозиції, звинувативши їх у порушенні громадського порядку та незаконних зборах.

Сам Чінават нині перебуває у вигнанні в Дубаї і заявляє, що влада повинна шукати шляхи примирення із опонентами. "Вони повинні вести діалог із лідерами опозиції, а не арештовувати їх та кидати до в'язниць. Насильство породжує насильство", - зауважив екс-прем'єр, підтвердивши, що він перебуває у постійному контакті із керівниками тайської опозиції.

Він також додав, що не віддавав розпорядження про припинення кампанії протесту, а лише порадив опозиційним лідерам бути обережнішими.

Нагадаємо, учора, 14 квітня, лідери опозиції Таїланду заявили, що готові призупинити на короткий термін антиурядові виступи, щоб уникнути нових жертв.

Влада країни, у свою чергу, оголосила четвер та п'ятницю вихідними днями, протягом яких буде відновлено порядок у країні.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь