Переключиться на мобильную версию

ЦВК Молдови завершує перерахунок бюлетенів. Воронін готується до звернення до народу

Перерахунок голосів виборців, які взяли участь у парламентських виборах в Молдові, вже практично завершений. Ввечері президент країни Володимир Воронін виступить із зверненням до народу.
Воронін готується до звернення до народу
Воронін готується до звернення до народу
rusk.ru

За словами глави молдовського Центрвиборчкому Євгена Штірбу, залишилося буквально кілька  дільниць, де з технічних причин перерахунок буде завершено в четвер вранці.

"Підсумки підрахунку голосів будуть, найімовірніше, оприлюднені найближчими днями і відразу ж передані до Конституційного суду на затвердження", - повідомив Штірбу.

Президент Молдови, ймовірно, не чекатиме закінчення процедури і вже сьогодні, 15 квітня, виступить із зверненням до співвітчизників. За інформацією прес-служби глави держави, воно транслюватиметься в прямому телеефірі російською мовою.

Нагадаємо, на парламентських виборах у Молдові переконливу перемогу отримали комуністи. Після оприлюднення попередніх результатів виборів тисячі людей вийшли на вулиці з вимогою провести нові вибори.

Далі акції протесту переросли у безлади, під час яких жителі Молдови підпалили будівлю парламенту і резиденцію глави держави. Володимир Воронін назвав ці події спробою провести кольорову революцію.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь