Переключиться на мобильную версию

Зміна прем'єр-міністра викликала масові заворушення в Угорщині

У Будапешті акції протесту проти призначення прем'єр-міністром Угорщини Гордона Байнаі переросли в масові заворушення.
Зміна прем'єр-міністра викликала масові заворушення в Угорщині
Зміна прем'єр-міністра викликала масові заворушення в Угорщині
www.ng.ru

Про це 15 квітня повідомляє BBC News. 

У ході зіткнень демонстрантів з поліцією постраждали деякі протестувальники й поліцейські. Загальна кількість потерпілих становить 30 осіб: 11 демонстрантів і 19 поліцейських. BBC News повідомляє, що протестувальники кидали в поліцейських різні предмети і намагалися прорватися до будівлі парламенту. В одному місці поліцейський кордон, що огороджував парламент, був прорваний групою мотоциклістів. Поліції довелося застосувати проти демонстрантів сльозоточивий газ. 

13 учасників масових заворушень у Будапешті були затримані. Всього в демонстрації взяли участь близько п'яти тисяч людей. 

Угорська опозиція незадоволена призначенням на посаду прем'єра представника правлячої партії. Учасники акцій протесту в Будапешті, за даними BBC News, вимагають розпуску парламенту. 

Нагадаємо, 14 квітня парламент Угорщини затвердив кандидатуру Гордона Байнаі на посаду прем'єр-міністра країни. Його кандидатуру підтримали 204 депутати з 386. При цьому ні один з парламентаріїв не проголосував проти призначення Байнаі. Новий голова уряду має намір запровадити в країні режим суворої економії, а також провести ряд економічних реформ, які, з його слів, можуть бути болісними. 

Як відомо, попередній голова уряду Ференц Дюрчань пішов у відставку через те, що значна частина населення країни була незадоволена політикою уряду. 21 березня він заявив, що вважає себе перешкодою для здійснення реформ в Угорщині.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь