Переключиться на мобильную версию

В Індії стартували парламентські вибори

В Індії вранці 16 квітня почалося голосування на виборах до парламенту. Про це повідомляє Agence France-Presse.
В Індії триває голосування
В Індії триває голосування
АР

Боротьба за 543 місця в індійському парламенті розгорнеться між двома основними партіями - Об'єднаним прогресивним альянсом (його основою є Індійський національний конгрес) та Національним демократичним альянсом, лідерами якого є представники Бхаратія Джаната на чолі з онуком колишнього прем'єр-міністра країни Індіри Ганді 29-річним Варуном Ганді, якого затримано 30 березня за розпалювання релігійної та міжнаціональної ворожнечі.

Крім вищеназваних партій на місця в парламенті претендує також якийсь "третій фронт" - альянс, в якому представлено регіональні партії і партії лівого толку. Проте експерти зазначають, що незважаючи на збільшення впливу регіональних і малих партій останнім часом, вони навряд чи зможуть заручитися необхідною підтримкою виборців через відсутність досвіду керування країною.

Голосування відбудеться у п'ять етапів: перший призначено на 16 квітня, другий - 23 квітня, третій - 30 квітня, четвертий - 7 травня, п'ятий - 13 травня. Результати виборів оголосять 16 травня. Право голосу на парламентських виборах в Індії мають 714 мільйонів осіб. Проголосувати на першому етапі виборів вже прийшли 143 мільйони осіб.

Забезпечувати безпеку в ході виборів будуть більше двох мільйонів працівників правоохоронних органів Індії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь