Переключиться на мобильную версию

Сержанта армії США визнали винним у навмисному вбивстві іракців

Американський військовий трибунал визнав військовослужбовця 172-ої піхотної бригади армії США винним в навмисному вбивстві і в змові з метою вбивства.
Сержанта армії США визнали винним у вбивстві
Сержанта армії США визнали винним у вбивстві
lenta.ru

Такий вердикт винесли вісім присяжних на суді, який триває у Вільзеке (земля Баварія).

Яке покарання понесе 40-річний військовослужбовець, ім'я якого не називається, буде оголошено 16 квітня. Згідно із американським військовим законодавством, йому загрожує, швидше за все, довічне тюремне ув'язнення, передає ІТАР-ТАРС.

Це останній процес в цілій серії судових розглядів стосовно розстрілу американськими військовослужбовцями іракських повстанців або людей, які вважали їх такими, в ході яких вже було засуджено чотирьох військових, або ж безпосередньо замішаних в цьому, або брали участь у плануванні подібних "операцій".

30 березня повідомлялося, що військовий трибунал на американській базі в Німеччині засудив сержанта армії США Джозефа Майо до 35 років ув'язнення. Всього у справі проходять семеро осіб. Деяким з них дісталися набагато менші терміни.

Так, у вересні 2008 року військовослужбовця Белмора Рамоса було засуджено лише на сім місяців в'язниці за те, що він знав про вбивство і схвалював його. Настільки м'який вирок він отримав в обмін на свідчення проти інших учасників злочину. Терміни менше року отримали двоє американських солдатів.

Навесні 2007 року, згідно із даними слідства, військовослужбовці, вирішивши взяти здійснення правосуддя у свої руки, склали змову з метою вбивства заарештованих іракців, яких американська окупаційна влада підозрювала в тероризмі, однак були змушені відпускати на волю за відсутністю доказів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь