Переключиться на мобильную версию

Губернатор Техасу не виключив можливості виходу штату зі складу США

Беручи участь в акції протесту проти підвищення податків у місті Остін, губернатор Техаса Рик Перрі дав зрозуміти, що не виключає вихід Техаса зі складу США.
Техасці незадоволені роботою Вашингтону
Техасці незадоволені роботою Вашингтону
usa-flag-site.org

"У нас багато сценаріїв. У нас велика країна, і у нас немає жодної причини розпускати наш союз. Але якщо Вашингтон продовжить пхати ніс у справи народу США, зрозуміло, яким може бути підсумок всього цього. Техас - унікальне місце, досить незалежне по своєму духу", - цитує АР губернатора.

Під час промови Перрі з численним натовпом лунали заклики до виходу штату зі складу США.

Губернатор підтримав техаських законодавців, які підготували резолюцію на підтримку прав штатів, закріплених у десяту поправку до Конституції США. Губернатор закликав інші штати захищатися від невиправданого втручання Вашингтона.

"Я вважаю, що наш федеральний уряд став деспотичний. Деспотизм виявляється у розмірах урядового апарату, його втручання у життя громадян та втручання у справи нашого штату", - сказав Перрі.

Він також заявив, що у Техаса є економічна міць, тоді як у Вашингтоні коїться "фінансовий безлад". "Мільйони техасців втомилися від того, що Вашингтон, округ Колумбія, намагається навчати нас, як керувати Техасом", - сказав губернатор.

Останнім часом Перрі все активніше критикує Вашингтон, що пов'язують з його боротьбою за переобрання. Конкурентом Перрі виступає його товариш по Республіканській партії, сенатор США Кей Бейлі Хатчісон, якого губернатор оголосив інструментом експансії федерального уряду.

У березні Перрі відмовився від 550 млн доларів, виділених з федерального бюджету на допомогу техаським безробітним. Своє рішення губернатор мотивував тим, що умови, на яких виділені гроші, спрямовані на шкоду бізнесу штату.

Нагадаємо, у 2007 році індіанці американського племені лакота в односторонньому порядку розірвали всі договори, укладені з урядом США, і проголосили зону п'яти племен незалежною країною.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь