Переключиться на мобильную версию

Поліція Грузії затримала активіста російської організації Наши

Співробітники МВС Грузії затримали в четвер, 16 квітня, громадянина Росії Олександра Кузнєцова, який є членом молодіжної організації Наши.
Поліція Грузії затримала активіста організації Наши, який готував провокацію на кордоні з Абхазією
Поліція Грузії затримала активіста організації Наши, який готував провокацію на кордоні з Абхазією
gazeta.ru

Як заявили в МВС Грузії, згідно зі свідченнями самого Кузнєцова, він повинен був забезпечити перехід активістів організації Наши під виглядом автопробігу з Цхінвалі в Тбілісі.

Під час переходу адміністративного кордону мала бути організована провокація. За словами представника грузинської поліції, озброєна охорона автопробігу повинна була почати стрілянину.

Також МВС продемонструвало кадри зізнання Кузнєцова, на яких він стверджує, що планувалася провокація на адміністративному кордоні з Південною Осетією.

У даний час Кузнєцова передано співробітникам посольства Швейцарії, яка представляє в Грузії інтереси Російської Федерації.

Як повідомлялося, 14 квітня активісти молодіжного руху Наши поклали до посольства Грузії в Москві 1850 зав’ялих троянд, які символізують кількість днів перебування у влади Михайла Саакашвілі. Молоді люди йшли організованою колоною і мовчки клали квіти, назвавши свою ходу "жалобою по грузинській революції троянд".

Нагадаємо, 1 квітня Наши організували в Москві акцію, в ході якої кожен охочий міг запустити черевики в портрет екс-президента США Джорджа Буша, а разом з ним - портрети президентів України, Грузії та Естонії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь