Переключиться на мобильную версию

Молдован, підозрюваних в організації безладів, заарештували на 30 діб

Сьогодні, 16 квітня, молдовський суд постановив заарештувати на 30 діб громадян Молдови Габріела Статі і Аурела Марінеску, яких підозрюють в організації і фінансуванні безладів у Кишиневі.

Це сталося відразу після того, як їх вислали з України. Статі і Марінеску вже надали перші свідчення слідчим молдовської генпрокуратури і навіть  встигли оскаржити рішення про свій арешт. Протест адвокатів буде розглянуто  22 квітня.

Родичі бізнесмена Габріела Статі стверджують, що звинувачення на його адресу є прикриттям для намірів влади привласнити його власність. Батько обвинуваченого Анатолій Статі оголосив, що закриває офіс компанії, яка належить йому -  Аском, до тих пір, поки в Молдові "не встановиться демократична влада".

Зазначимо, ЗМІ називають 32-річного Статі одним з найбільших і найбагатших підприємців Молдови. Він займається нафтою, будівельним бізнесом, і навіть розвитком бойових мистецтв у Молдові.

Нагадаємо, двох громадян Молдови, серед яких був і Статі затримали в Одесі 9 квітня за запитом молдовської влади. Їх підозрюють в організації безладів, під час яких у Кишиневі були розгромлені будівлі парламенту і резиденції президента.

Після завершення акцій протесту молдовський лідер Володимир Воронін заявив, що спонсори виступів вже сховалися за кордоном.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь