Переключиться на мобильную версию

Американець став першою людиною, якій одночасно належить 100 рекордів Гіннесса

Соту грамоту за безпрецедентне досягнення отримав 54-річний житель Нью-Йорка Ашріта Фурман, ставши таким чином справжнім рекордсменом Книги рекордів Гіннеса.
Мешканець Нью-Йорка в сотий раз потрапив до Книги рекордів Гіннесса
Мешканець Нью-Йорка в сотий раз потрапив до Книги рекордів Гіннесса
estb.msn.com

Уперше власник одного з магазинчиків у Нью-Йорку потрапив у неї 30 років тому, коли зробив поспіль 27000 дихальних вправ, зводячи руки перед грудьми і розводячи їх на рівні плечей.

Потім були ще 98 рекордів, а ювілейним стала організація Фурманом читання одного вірша 110 мовами. Для цього рекордсменові довелося залучити понад 100 фахівців зі знанням різних іноземних мов, у тому числі дуже рідкісних.

Колишній рекорд був встановлений у Гонконгу п'ять місяців тому. Тоді один з віршів було прочитано 79 мовами.

Церемонія, в ході якої представник Книги вручив Фурману свідоцтво про ювілейне досягнення, відбулася у міській ратуші.

Представник Книги рекордів Гіннесса Денні Гіртон вручив Фурману свідоцтво про рекорд, а також сертифікат про те, що він став першою людиною, що встановила 100 рекордів Гіннесса.

Фурман присвятив свій рекорд Шрі Чінмою, який вважав всіх людей "братами і сестрами та частиною однієї великої світової родини", і Нью-Йорку, де проживають представники понад 170 національностей. Рекордсмен працює менеджером магазину здорового харчування в Квінсі (один з п'яти районів Нью-Йорка). За останні три десятиліття він встановив близько 230 рекордів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь