Переключиться на мобильную версию

Влада Куби заявила про готовність вести переговори з США на будь-які теми

Куба відкрита для переговорів з США на будь-які теми, у тому числі і про політичних ув'язнених і дотримання прав людини, але тільки на рівних умовах.

Про це в п'ятницю, 17 квітня, заявив президент Куби Рауль Кастро, який виступив на відкритті саміту ALBA у Венесуелі.

"Права людини, свобода друку, політичні в'язні, все, про що хочуть говорити (США)", цитує Reuters слова кубинського лідера. При цьому Кастро додав, що сторони переговорів повинні виступати на рівних умовах, а обговорювані теми не повинні заперечувати суверенітету острова Свободи.

"Ми відправили уряду США як конфіденційні, так і публічні послання про свою готовність обговорювати все, що вони хочуть", - заявив кубинський президент.

Як повідомлялося, 6 квітня голова Держради і Ради міністрів Куби Рауль Кастро провів переговори з делегацією американських конгресменів, які відвідали Кубу з офіційним візитом.

Нагадаємо, 12 березня президент США Барак Обама дав розпорядження уряду про реалізацію нового закону, який пом’якшує економічні санкції США стосовно Куби.

За законом, громадяни США, які мають близьких родичів на Кубі, зможуть відвідувати їх не раз на три роки, як раніше, а щороку. Крім того, саме поняття "близьких родичів" буде розширене і охоплюватиме крім батьків, дітей, братів, сестер, бабусь і дідусів, ще й племінників, двоюрідних братів і сестер, тіток і дядьків.

Новий закон також дозволить американцям запрошувати до себе далеких кубинських родичів, а не тільки близьких, як було досі. Крім того, під час візитів на Кубу вони зможуть витрачати до 179 доларів на день.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь