Переключиться на мобильную версию

Причиною смерті китаянки у російському потязі стала двостороння пневмонія

Причиною смерті громадянки Китаю Цуй Цинянь у потязі Благовіщенськ-Москва стала двостороння пневмонія, а не атипова, як підозрювали раніше.
Двостороння пневмонія – причина смерті китаянки
Двостороння пневмонія – причина смерті китаянки
last24.info

Про це повідомив сьогодні, 17 квітня, головний державний санітарний лікар Росії, голова Роспотребнагляд Геннадій Онищенко.

"Я стверджую, що особливо небезпечних інфекційних захворювань у загиблої громадянки Китаю немає і не було. Ми маємо справу з двосторонньою бактеріальною пневмонією", - сказав він.

За словами Онищенка, Росія готова за запитом властей КНР видати тіло загиблої. "Звичайно, якщо уряд Китаю знайде можливість забрати тіло покійної, ми його видамо. Якщо ні - то будемо вирішувати питання відповідно до законодавства РФ", - сказав лікар.

Водночас він сумнівається, що родичі загиблої, які нині перебувають в інфекційній лікарні міста Кірова, зможуть самостійно забрати та перевести на батьківщину тіло дівчини. "Треба розуміти соціальний статус цих родичів. Вони ж не від доброго життя приїхали до нас у Калузьку область на заробітки", - додав Онищенко.

Він також наголосив, що у тому, що трапилося, винуваті зокрема  провідники. "Були певні недогляди зі сторони провідників. Вони повинні знаходити людей, яких лихоманить, і повідомляти про це бригадира потяга. Якщо б усе було ідеально, то, я думаю, вже на станції Улан-Уде цю пасажирку б висадили із потяга", - пояснив він.

При цьому головний лікар спростував дані про те, що дівчина померла раптово. За словами Онищенка, вона погано себе почувала уже з першого дня перебування у потязі. "Бідолашна терпіла до кінця. Їй віддали усі медикаменти, які були у вагоні", - сказав Онищенко.

Зазначимо, у Мінздравсоцрозвитку РФ повідомили, що усі громадяни Китаю, які контактували з померлою китаянкою, здорові. За інформацією відомства, результати дослідження патологічного матеріалу від померлої громадянки Китаю на пташиний грип та атипову пневмонію (SARS) - негативні. Зараз тривають дослідження на парагрип, RS-інфекцію, аденовірусну інфекцію та інші збудники гострих респіраторних захворювань.

Нагадаємо, інцидент у потязі, який прямував до Москви, трапився 15 квітня. Тіло 23-річної китаянки зняли із потяга на станції Зуєвка Кіровської області. Передбачалося, що вона могла померти від атипової пневмонії.

Вагон, у якому разом з померлою їхало більше 50 гастарбайтерів з Китаю, був відчеплений. Потім від складу відчепити ще два вагони, які скерували у санітарний тупик.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь