Переключиться на мобильную версию

Ув'язнені жіночої колонії у Тбілісі вчинили бунт

Ув'язнені жіночої колонії у Тбілісі сьогодні, 18 квітня, вчинили бунт, - повідомила журналістам керівник неурядової організації Колишні політв'язні за права людини Нана Какабадзе.
У Грузії бунтують жінки-в’язні
У Грузії бунтують жінки-в’язні
gazeta.lv

За її словами, за загорожею колонії, у дворі, перебувають ув'язнені жінки. Вони кричать та відмовляються повертатися у житловий корпус.

"Поки що нам не з’ясувати точну причину бунту, однак він пов'язаний з указом президента Саакашвілі про помилування 390 ув'язнених, які уже сьогодні повинні вийти на волю", - сказала Какабадзе.

У прес-центрі міністерства з виконання покарань та пробації Грузії підтвердили інформацію про непокору ув'язнених жінок.

"Співробітники колонії вживають заходів, щоб розрядити ситуацію та розібратися у вимогах ув'язнених", - сказали у прес-центрі, зазначивши, що введення на територію жіночій колонії спецназу у зв'язку із інцидентом не передбачається.

Раніше повідомлялося, що президент Грузії Михайло Саакашвілі напередодні свята Паски помилував близько 400 ув'язнених. Як повідомили в адміністрації глави держави, відповідний указ Саакашвілі підписав напередодні увечері.

Уже від сьогоднішнього дня помилувані ув'язнені вийдуть на волю і повернуться додому.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь