Переключиться на мобильную версию

Через зламану ногу, суддя проводить слухання у лікарні

Суддя Карін Вальтер, яка потрапила у лікарню із переломом стегна, продовжує проводити слухання. Про це повідомляє сайт Ananova.
Судові засідання відбуваються навіть у лікарні
Судові засідання відбуваються навіть у лікарні
klerk.ru
Як повідомляється, 59-річна Вальтер проводить судові слухання в одній із медичних установ німецького міста Лімбург-на-Лані.

На розглядах, які проходять у такому незвичайному режимі, присутні підсудні, їхні адвокати, а також свідки. Вальтер уже розглянула справу стосовно подружньої пари, яку звинувачено у вбивстві своєї восьмимісячної дочки.

Також Вальтер провела ще два слухання: вона розібрала справу чоловіка, якому було висунуто звинувачення у нападі на охоронця у барі, а також справу 71-річного підозрюваного у замаху на життя таксиста. Про те, які вироки винесла суддя, не повідомляється.

Як стало відомо, Вальтер змушена працювати, перебуваючи на лікарняному, оскільки, відповідно до німецького законодавства, з підозрюваних знімаються звинувачення, якщо суддя не може продовжувати судові розгляди з якої-небудь причини. За словами колег Вальтер, їй доведеться провести ще багато часу у лікарні, однак вона не має наміру припиняти роботу.

Нагадаємо, 7 лютого у Малайзії брати-близнюки Сатіс та Сабаріш Радж уникли страти, оскільки суддя навіть після аналізу ДНК не зміг визначити, хто із них є злочинцем.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь