Переключиться на мобильную версию

Сомалійські пірати захопили бельгійське судно

Судно під назвою Pompei, що курсувало у напрямку Сейшели, піддалося нападу піратів на відстані 600 кілометрів від узбережжя Сомалі.
Захоплено бельгійське судно
Захоплено бельгійське судно
image.tsn.ua
Представники бельгійської влади повідомили, що на борту судна перебуває команда із 10 осіб, серед яких два бельгійці та один голландець.

Представники влади Бельгії заявили, що після того, як рано- вранці у суботу судно подало два сигнали тривоги, зв'язку із ним не було.

Сили НАТО також підтвердили захоплення бельгійського судна. "Вертоліт морських сил ЄС Операції Атланта облетів і підтвердив захоплення", - повідомив натівський капітан-лейтенант Олександре Фернандес, що перебуває на борту португальського військового корабля в Аденській затоці.

За його словами, на захопленому судні перебувають два бельгійці, чотири хорвати, голландець та три філіппінці.

Раніше агентство передало повідомлення сомалійських піратів, які оголосили про захоплення судна Pompei, зареєстрованого у Бельгії. Вони повідомили, що ведуть його у порт Харадере.

На даний час у руках піратів перебувають щонайменше 14 суден і близько 250 осіб. За даними ООН, у 2008 році біля берегів Африканського Рогу було зареєстровано 120 нападів морських розбійників на торгові судна. Експерти оцінюють минулорічний дохід піратів на суму 150 мільйонів доларів.

Протягом останніх тижнів у цьому районі різко зросла кількість піратських нападів, незважаючи на те, що дане місце патрулюють кораблі цілого ряду країн, зокрема США.

Раніше у суботу джерела у НАТО повідомили, що морські піхотинці Нідерландів звільнили від сомалійських піратів 20 людей, захоплених у результаті недавнього нападу на грецький танкер.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь