Переключиться на мобильную версию

Венесуела відновлює дипломатичні відносини з США

Венесуела поверне свого посла в США і відновить дипломатичні відносини зі штатами, заявив президент Венесуели Уго Чавес.
США і Венесуела знову разом
США і Венесуела знову разом
АР
Про своє рішення він повідомив після зустрічі з американським лідером Бараком Обамою у рамках Самміту Америк, що проходив у Тринідаді і Тобаго. 

Чавес вже підібрав можливого кандидата на посаду посла в США. Ним може стати представник Венесуели в Організації американських держав Рой Чейдертон. 

Тепер, за словами Чавеса, кандидатуру нового посла повинен схвалити Вашингтон. 

У Держдепартаменті США повідомили, що в перший день самміту Чавес сам підійшов до держсекретаря Хіларі Клінтон і запропонував знову обмінятися послами. Клінтон схвалила ініціативу венесуельського президента. 

У вересні 2008 року Чавес вислав з Венесуели американського посла, висловивши свою підтримку болівійському колезі Ево Моралесу, який також розірвав дипвідносини із США. У відповідь Вашингтон вислав венесуельського дипломата. 

У суботу, 18 березня, Чавес і Обама при особистій зустрічі вперше потисли одне одному руки на Самміті Америк, що проходив у Тринідад і Тобаго. Після зустрічі Чавес подарував Обамі книгу про історію Південної Америки Розтин вени Латинської Америки.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь