Переключиться на мобильную версию

Нідерландські військові відпустили захоплених піратів

Нідерландські військові змушені були відпустити на свободу сімох сомалійських піратів, захоплених учора, 18 квітня, в Аденській затоці.
Нідерландські військові відпустили захоплених піратів
Нідерландські військові відпустили захоплених піратів
novosti.err.ee

"Згідно з внутрішнім законодавством Нідерландів, з огляду на обставини, при яких були захоплені пірати", екіпаж нідерландського фрегата зобов'язаний був їх відпустити, пояснив представник патрульних сил НАТО в Індійському океані Алехандро Фернандес, передає Associated Press. 


Як повідомлялося, вчора, 18 квітня, підрозділ нідерландських військових захопив сімох піратів при спробі атакувати танкер MT Handytankers Magic. При цьому військові звільнили з полону 20 заручників, яких утримували пірати. 

Боротьбу з піратами в Аденській затоці веде коаліція військово-морських сил 16 країн, до яких приєдналися ВМС Євросоюзу і кораблі країн НАТО. 

У даний час в руках у піратів перебувають щонайменше 14 суден і близько 250 людей. За даними ООН, у 2008 році біля берегів Африканського Рогу було зареєстровано 120 нападів морських розбійників на торгові судна. Експерти оцінюють дохід піратів у минулому році в 150 мільйонів доларів.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь