Переключиться на мобильную версию

Чотири країни приєдналися до бойкоту конференції ООН по расизму

Австралія, Канада, Нідерланди та Ізраїль підтримали позицію США, оголосивши бойкот конференції ООН по боротьбі з расизмом, яка відкривається у Женеві наступного тижня.
Австралія, Канада, Нідерланди та Ізраїль підтримали позицію США
Австралія, Канада, Нідерланди та Ізраїль підтримали позицію США
liga.net

Усі 5 держав стурбовані тим, що форум може перетворитися в трибуну для вираження антиізраїльських і антизахідних позицій. 


  "На жаль, ми не можемо бути впевнені, що конференція, яка повинна переглянути підсумки зустрічі в 2001 році, не стане майданчиком для публічного викладу образливих думок, включаючи антисемітські", - заявив глава австралійського МЗС, коментуючи рішення відмовитися від участі у конференції.

Нагадаємо, після довгої міжнародної полеміки США прийняли рішення бойкотувати оглядову конференцію ООН з питань расизму, проведення якої заплановано у Женеві на 20-25 квітня, через спірний тон підсумкового документа. 

На минулій конференції ООН з питань расизму, що відбулася у 2001 році в Південній Африці, делегації від США і Ізраїлю демонстративно покинули зал на знак протесту проти проекту резолюції, яка прирівнювала сіонізму до расизму і піддавала Ізраїль різкій критиці.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь