Переключиться на мобильную версию

Tуреччина вводить обмеження на провезення рідини в літаках

З 20 квітня на території Туреччини вводяться правила, згідно з яким суворо обмежується провезення авіапасажирами різних рідин в ручній поклажі.
Туреччина обмежує провезення рідин у літаках
Туреччина обмежує провезення рідин у літаках
freedigitalphotos.net

Як повідомляється, обмеження поширюються на воду та інші напої, супи, сиропи, креми, лосьйони та масла; духи, спреї, гелі-включаючи гелі для волосся та душу.

Також обмеження поширюються на вміст балончиків, включаючи пінку для гоління, інші пінки та дезодоранти; пасти, включаючи зубні; суміші рідких і твердих речовин; туш; будь-які інші подібні речовини і звичайно на алкогольні напої.

"Згідно з новими правилами пасажирам дозволяється проносити із собою на борт літака лише невелику кількість перелічених вище речовин, якщо вони упаковані в ємності, обсяг яких не перевищує 100 мл.", - зазначили в турецькому представництві.

При цьому ці ємності повинні бути поміщені в прозорий пластиковий пакет об'ємом не більше 1 л., і кожному пасажиру дозволяється мати при собі в якості ручної поклажі тільки один такий пакет.

Згідно з новими правилами, придбані в аеропорту в магазинах duty-free рідини та гелі повинні бути упаковані та опломбовані. Пломба упаковки дійсна протягом 24 годин.

Нагадаємо, подібні правила діють у Європі з листопада 2006 року.

Як повідомлялося, 14 грудня 2007 року, німця доставили в лікарню після того, як в аеропорту він випив залпом літрову пляшку горілки, яку йому не дозволили пронести на борт літака. Митники, виявивши пляшку горілки, запропонували або викинути її, або ж заплатити. Але пасажир вибрав третій варіант і, не відходячи від стійки митного контролю, випив вміст пляшки.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь