Переключиться на мобильную версию

Від навчань НАТО в Грузії відмовилися три країни

Казахстан, Естонія і Латвія прийняли рішення відмовитися від навчань НАТО Cooperative Longbow 09/Cooperative Lancer 09, які відбуватимуться із 6 травня по 1 червня на території Грузії.
Казахстан у Грузію вже не їде
Казахстан у Грузію вже не їде
respublica.od.ua

Про це повідомляє Regnum.
Як повідомляється, Латвія мотивувала відмову тим, що зараз "ситуація не така, щоб додатково посилати людей" для навчань.

Керівник бюро міністра оборони Айріс Ріквейліс наголосив, що фінансова ситуація в країні не є причиною для відмови від участі в маневрах.

У свою чергу, Казахстан і Естонія свої рішення поки не пояснили.

За даними Regnum, планувалося, що всього у навчаннях візьмуть участь близько 1300 військовослужбовців з 19 країн НАТО і партнерів альянсу. НАТО обіцяє, що навчання будуть проводитися без застосування зброї та військової техніки.

Як повідомлялося, військові навчання НАТО, заплановані на 6 травня - 1 червня, викликали різке невдоволення російського керівництва.

Раніше, 1 7 квітня, президент Росії Дмитро Медведєв назвав рішення НАТО щодо проведення військових навчань у Грузії, запланованих на травень цього року, неправильним і небезпечним.

У свою чергу, Росія закликала НАТО відкласти, або зовсім скасувати військові навчання в Грузії, оскільки вони можуть зірвати процес відновлення повноцінних відносин Росії та Північноатлантичного альянсу.

Представники НАТО у відповідь запропонували Росії приєднатися до військових навчань у Грузії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь