Переключиться на мобильную версию

США вшанували десяту річницю трагедії в школі Колумбайн

США у понеділок, 20 квітня, вшанували річницю трагедії в середній школі Колумбайн, штат Колорадо, де 10 років тому двоє підлітків вбили 13 людей і поранили 23, а потім покінчили із собою.
Під час виголошення кожного імені випускали голуба
Під час виголошення кожного імені випускали голуба
lenta.ru

У штаті Колорадо відбулися заходи в пам'ять про учнів школи Колумбайн, які загинули рівно десять років тому. Близько тисячі колишніх і нинішніх учнів школи, а також родичі загиблих були присутні на поминальній службі. В усьому штаті були приспущені прапори США.

Директор школи зачитав список убитих; під час виголошення кожного імені випускали голуба. Присутнім показали відеозапис звернення Білла Клінтона, який 10 років тому був президентом США.

У будівлі законодавчих зборів штату Колорадо відбулася демонстрація, учасники якої вимагали введення більш суворих законів для контролю за продажем вогнепальної зброї. Після трагедії в штаті Колорадо в багатьох школах країни з'явилася охорона та апаратура, що дозволяє бачити, що знаходиться в портфелі або під курткою у людини, яка заходить у будівлю.

20 квітня 1999 року 18-річний Ерік Харріс і 17-річний Ділан Кліболд змогли пронести в будівлю два обріза, карабіни і пістолет. Всю цю зброю було куплено незаконно або взято у друзів.

Стрілянина в школі тривала декілька годин, в результаті чого загинуло 12 учнів і один викладач. Потім Харріс і Кліболд вчинили самогубство.

Обидва злочинця були відомі як неблагонадійні підлітки: до бійні в школі в поліцію як мінімум 15 разів повідомляли про скоєні цими хлопцями дрібні правопорушення. Крім того, вони відкритим текстом обіцяли своїм однокласникам криваву смерть.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь