Переключиться на мобильную версию

Хакери вкрали у Пентагону інформацію про винищувачі п'ятого покоління

Хакери проникли в комп'ютерну систему Пентагона і викрали інформацію про новий багатоцільовий винищувач п'ятого покоління Joint Strike Fighter, також відомий як F-35 Lightning II.
Хакерам вдалося скопіювати декілька терабайт даних
Хакерам вдалося скопіювати декілька терабайт даних
wikipedia.org

Про це у вівторок, 21 квітня, повідомляє газета Wall Street Journal із посиланням на представників уряду США.

Хакерам вдалося скопіювати декілька терабайт даних, що стосуються дизайну та електронної системи нового літака. На думку експертів, ця інформація може бути використана при розробці систем захисту від даного типу винищувачів.

Подібні "вторгнення" хакерів упродовж останніх декількох місяців відбувалися також і в систему авіадиспетчерів ВПС США. Збиток від цих атак не повідомляється.

Американські фахівці зазначають, що кібератаки виходили, очевидно, з Китаю, однак точно встановити це дуже важко, оскільки в інтернеті легко замаскувати ідентифікацію.

F-35 Lightning II - малопомітний багатоцільовий винищувач-бомбардувальник, розробкою якого займається компанія Lockheed Martin за участю Northrop Grumman та BAE Systems. Літак розроблений у трьох варіантах - наземний винищувач, палубний винищувач і винищувач із скороченим злетом і вертикальною посадкою. Проект фінансують США та частково Великобританія.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь