Переключиться на мобильную версию

Суд звільнив Світлану Бахміну

Преображенський суд Москви у вівторок, 21 квітня, прийняв рішення задовольнити прохання про умовно-дострокове звільнення (УДЗ) колишнього юриста компанії ЮКОС Світлани Бахміної, засудженої за розкрадання акцій Томскнефти і несплату податків.
До кінця відбування покарання Бахміній залишилося два роки
До кінця відбування покарання Бахміній залишилося два роки
www.democrat-info.ru

"Суд, вислухав думки захисників, прокурора, представників служби виконання покарання вважає можливим задоволення клопотання про умовно-дострокове звільнення Світлани Петрівни Бахміної", - сказала суддя.

Вже у вівторок увечері Бахміна вийде на свободу разом з народженою у в'язниці дитиною, повідомив друг сім'ї Бахміної.

До кінця відбування покарання Бахміній залишилося два роки один місяць і 15 днів.

Колишнього юриста ЮКОСу Світлану Бахміну було засуджено в 2006 році на 6,5 років позбавлення волі за розкрадання майна Томскнефти. Генпрокуратура РФ обвинувачувала Бахміну в ухиленні від сплати податків фізичною особою у 2001-2002 роках, а також у привласненні майна на суму 8 мільярдів рублів.

У листопаді 2008 року Бахміна, перебуваючи у підмосковній лікарні ГУФСИН, народила третю дитину, і стала, згідно з російським законам, багатодітною матір'ю.

Як повідомлялося, колишній юрист ЮКОСу в жовтні 2008 року подала прохання про помилування президентові Росії Дмитру Медведєву. Однак через кілька днів відкликала своє прохання.

В інтернеті тривав збір підписів під зверненням до президента Дмитра Медведєва з проханням помилувати Світлану Бахміну. На сьогодні лічильник на сайті bakhmina.ru показував майже 96 тисяч підписів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь