Переключиться на мобильную версию

У Південній Осетії затримано і вислано в Грузію кілька спостерігачів ОБСЄ

Декілька спостерігачів Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) було затримано прикордонниками Південної Осетії, а потім вислано на територію Грузії.

Про це повідомив президент Південної Осетії Едуард Кокойти. За його словами, "спостерігачі ОБСЄ на автомобілі незаконно перетнули кордон з Південною Осетією в Цхінвальському районі".

Кокойти зазначив, що затриманих буде доставлено в Цхінвалі, в МЗС республіки. Пізніше у військовій комендатурі Цхінвалі повідомили, що спостерігачі Місії ОБСЄ в даний час вислані на територію Грузії.

Президент Південної Осетії назвав дії спостерігачів ОБСЄ "провокаційними" і пообіцяв, що зовнішньополітичне відомство республіки виступить із заявою з цього приводу.

Нагадаємо, представництво Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Тбілісі припинить свою роботу до червня 2009 року. Мандат місії в Грузії закінчився 1 січня 2009 року, і зараз вона знаходиться в режимі згортання.

Раніше Місія спостерігачів ЄС у Грузії повідомила, що ситуація в зонах, прилеглих до Абхазії і Південної Осетії, відносно спокійна.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь