Переключиться на мобильную версию

Російський МЗС не бачить серйозних зрушень у позиції США щодо ПРО

У Москві висловили сумніви з приводу того, що США переглянуть плани розміщення в Європі елементів своєї системи протиракетної оборони.

"Американці не переглянули свої плани, і я не думаю, що це може статися. Навпаки, ми бачимо, що відбувається інтенсифікація роботи у сфері ПРО, у тому числі у натовському форматі", - сказав сьогодні, 21 квітня, заступник глави російського МЗС Сергій Рябков.

Він нагадав про незмінність позиції Росії у цьому питанні. Зокрема, у разі розміщення елементів системи ПРО в Чехії і Польщі Москва обіцяє розмістити у Калінінградській області, яка знаходиться між Польщею і Литвою, ракетні комплекси Іскандер.

Також Рябков зазначив, що поки що немає підстав для радикального скорочення стратегічних наступальних озброєнь. "Не думаю, що станеться щось надприродне з точки зору зниження цих параметрів. Для цього не визріли передумови, і підстав говорити сьогодні про радикальні скорочення, на мій погляд, немає", - сказав заступник глави МЗС РФ, коментуючи думки деяких експертів про те, що Росія і США могли б значно скоротити свій ядерний потенціал.

Зазначимо, ця заява різко контрастує з останніми заявами лідерів США і Росії, які раніше заявили про намір перезавантажити стосунки між країнами.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь