Переключиться на мобильную версию

РПЦ: Перебування тіла Леніна в мавзолеї суперечить російським традиціям

Перебування тіла Леніна в мавзолеї суперечить російській культурній традиції, заявив Голова Синодального відділу Російської православної церкви по взаємодії церкви і суспільства протоієрей Всеволод Чаплін.
Леніна треба поховати - РПЦ
Леніна треба поховати - РПЦ
kotomka2.msk.ru

Представник РПЦ наголосив, що "фактично тіло перетворилося у туристичний об'єкт". І додав, що він би на місці родичів і шанувальників Леніна "не відчував би ніякої радості від цього факту".

Крім того, Чаплін закликав до дискусії про Леніна врахувати, що вождь революції наказував вбивати невинних за принципом соціального походження, що "можна вважати доведеним історичним фактом".

За словами Чапліна, потрібно враховувати думки різних верств суспільства, різних поколінь і не потрібно робити нічого, що викликало б у суспільстві "реальний поділ".

Нагадаємо, у середу 22 квітня російські комуністи відзначають 139-ю річницю з дня народження Володимира Ілліча Леніна - засновника СРСР і вождя першої в історії переможної соціалістичної революції.

Раніше напередодні дня народження Леніна після двох місяців профілактичних робіт 19 квітня Мавзолей на Красній площі знову відкрився для відвідувачів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь