Переключиться на мобильную версию

Маоїсти в Індії відпустили захоплений поїзд із сотнями пасажирів

Бойовики Компартії Індії (маоїсти), що захопили в середу, 22 квітня, пасажирський потяг із сотнями пасажирів, звільнили його.

"Поїзд звільнено об 11:40 (за місцевим часом) і продовжить шлях до пункту призначення, ніхто з пасажирів не постраждав", - повідомив представник адміністрації округу Латехар в штаті Джаркханд.

Представник міністерства залізниць Індії, в свою чергу, сказав, що домогтися звільнення поїзда вдалося шляхом переговорів.

Потяг сполученням Баркхана-Мугалсарай, в якому, за уточненими даними, перебувало 400-500 осіб, було захоплено при перетині малонаселеної лісистої місцевості в окрузі Латехар східного штату Джаркханд, упродовж останніх років охопленого заколотом лівих екстремістів.

Маоїсти різко активізувалися напередодні другого етапу виборів до парламенту Індії, який пройде в четвер. Заколотники, які орудують в цій частині країни, оголосили бойкот виборів.

У середу вони атакували в сусідньому з Джаркхандом штаті Біхар школу, контору районного департаменту розвитку та спалили п'ять вантажівок з товарами і вбили при цьому одного водія.

Перший етап виборів, що проходив у цих районах, також супроводжувався вилазками маоїстів, які влаштовували засідки на поліцейських, палили виборчі дільниці і знищували електронні урни для голосування. Жертвами насильства тоді стали 18 осіб.

***

Маоісти оголосили своєю метою "звільнення сільської бідноти від гніту капіталістів". Вони знаходяться в лісах на сході, півночі та в центрі Індії, влаштовують диверсії та вилазки проти співробітників правоохоронних органів.

Деякі віддалені райони перебувають під повним контролем бойовиків, які прагнуть створити непідконтрольний офіційним владі "червоний коридор" від Непалу до південної Індії. Уряд Індії оголосив їх однією з головних загроз національній безпеці.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь