Переключиться на мобильную версию

Адвокат: Бахміна ще не вийшла на волю

Екс-юриста ЮКОСу Світлану Бахміну, стосовно якої суд у вівторок виніс рішення про умовно-дострокове звільнення, зможуть звільнити зі слідчого ізолятора лише 1 травня.
Бахміна ще не на волі
Бахміна ще не на волі
АР

Про це заявив у середу, 22 квітня, адвокат Бахміної. За його словами, в законну силу постанова про звільнення вступає після закінчення десяти днів, якщо її не було оскаржено. Якщо скарга подається - то після її розгляду. Адвокат зазначив, що, наскільки йому відомо, ніхто з учасників процесу оскаржувати вчорашнє рішення суду не планує.

Адвокат колишнього юриста ЮКОСу вважає, що вона як і раніше перебуває в слідчому ізоляторі. Чоловік Світлани Бахміної також повідомив, що фактичного звільнення наразі не було.

Раніше джерело в силових структурах повідомило, що Світлана Бахміна ще вчора, 21 квітня, вийшла на волю, і разом зі своєю п'ятимісячною дитиною знаходиться вдома з чоловіком і старшими дітьми. При цьому він не уточнив час звільнення, сказав тільки, що всі формальності пов'язані з УДО виконали ще напередодні.

Нагадаємо, у вівторок, 21 квітня, Преображенський суд Москви ухвалив рішення задовольнити прохання про умовно-дострокове звільнення (УДО) колишнього юриста компанії ЮКОС Світлани Бахміної, засудженої за розкрадання акцій Томскнефті та несплату податків.

***

Колишнього юриста ЮКОСу Світлану Бахміну засудили в 2006 році на 6,5 років позбавлення волі за розкрадання майна Томскнефті. Генпрокуратура РФ звинуватила Бахміну в ухиленні від сплати податків фізичною особою у 2001-2002 роках, а також у привласненні майна на суму 8 мільярдів рублів.

У листопаді 2008 року Бахміна, перебуваючи у підмосковній лікарні ГУФСІН, народила третю дитину, ставши, згідно російським законам, багатодітною матір'ю.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь