Переключиться на мобильную версию

Путіну не вдалося засвітитися в амстердамській рекламі

Голландське рекламне агентство у рамках кампанії, яка повинна привернути увагу іноземних туристів до майбутнього амстердамського свята, яке припадає на 30 квітня, - День Королеви, використовувало на своїх постерах образи світових лідерів.
Російський президент не зміг засвітитися в амстердамській  рекламі
Російський президент не зміг засвітитися в амстердамській рекламі
kremlin.ru

На рекламних плакатах та листівках, зокрема, були зображені Гілларі Клінтон у помаранчевій перуці, яка запитує Up for a party? (Готові до свята?), Ніколя Саркозі, обнявшись зі Сільвіо Берлусконі, - обоє  у помаранчевих боа -, гукають Let's go party! (Йдемо на свято!).

Також повинна була з'явитися афіша, зі зображенням Барака Обами та Володимира Путіна у футболках із написом Kiss me, I'm drunk (Поцілунок мене, я п'яний), але її було вилучено, хоч офіційних скарг не надходило.

Як пише французька газета Le Monde, агентство ухвалило таке рішення після ради російської преси: Володимир Путін ніколи не п'є, і його зображення у футболці з таким написом може спричинитися до негативної реакції у Москві. У зв'язку із цим, представник рекламного агентства заявив, що його фірма не хоче створювати проблем у стосунках Амстердама із Росією.

Варто зазначити, що посольство Франції у Нідерландах зажадало, щоб було негайно припинено використання постера зі зображенням Саркозі. На думку французького дипломатичного представництва, подібне завдає шкоди гідності президента.

Нагадаємо, минулого року повідомлялося, що у Росії ввійшли в моду портрети чинного та колишнього президентів, Дмитра Медведєва і Володимира Путіна, викладені зі стразів Swarovski вартістю від 12 тисяч рублів (більше $ 500).

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь