Переключиться на мобильную версию

Міністерство національної безпеки США заощадить на газетах

Міністерство національної безпеки США вирішило з метою економії коштів відмовитися від підписки на кілька газет і журналів.
Міністерство нацбезпеки США відмовилися від підписки на The New York Times та інші видання
Міністерство нацбезпеки США відмовилися від підписки на The New York Times та інші видання
glanec.in.ua

Як повідомляє агентство Associated Press, серед видань, від підписки на яких вирішено відмовитися з 27 квітня 2009 року, впливові газети The New York Times і The Washington Post, а також журнали Newsweek і Time.

Доступ до матеріалів цих видань, вважає підрозділ міністерства, у підпорядкуванні якого знаходиться передплата, співробітники зможуть отримувати через інтернет.

За передплатою Міністерство національної безпеки США збирається отримувати лише газети та журнали, які не мають представництва в мережі. При цьому міністерство має намір скоротити число передплачуваних примірників таких видань та забезпечити доступ до них найбільшій кількості співробітників. Міністерство також має намір надалі ретельно розглядати всі заявки на передплату на предмет їхньої доцільності.

Офіційний представник міністерства нацбезпеки США підтвердила, що рішення про відмову від підписки прийнято з метою економії коштів, однак не уточнила, про яку суму йдеться.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь