Переключиться на мобильную версию

Клінтон: Пакистан може опинитися в руках терористів

Держсекретар США Хіларі Клінтон висловила занепокоєння з приводу ситуації в Пакистані у зв'язку з різкою активізацією терористів, які можуть взяти під контроль владу в країні з ядерним арсеналом.

Держсекретар піддав критиці уряд Пакистану, чия політика не здатна розв'язати проблему з екстремістськими угрупованнями, які діють на території країни, повідомляє в четвер, 23 квітня, телеканал CNN.

"Думаю, ми не можемо чіткіше висловити серйозність реальної загрози пакистанській державі, яка просунулась близько до Ісламабада, це було зроблено групою терористів та інших, хто думаює захопити владу в Пакистані, державі з ядерною зброєю", - сказала Клінтон на засіданні комітету з питань зовнішньої політики палати представників конгресу.

Держсекретар США також закликала мешканців Пакистану більше озвучувати свої побоювання: "Я не чую такого роду обурення і заклопотаності від достатнього числа людей, здатних донести це у вищі ешелони цивільної та військової влади в Пакистані".

За словами голови зовнішньополітичного відомства США, міжнародне співтовариство тісно співпрацює у боротьбі з екстремізмом в Пакистані та Афганістані, але самим пакистанцям необхідно також взяти на себе відповідальність.

Як повідомлялося 22 квітня, бойовики руху Талібан, які діють у долині Сват на території Пакистану, активізують свою діяльність в сусідньому регіоні Бунер, незважаючи на мирну угоду, яку підписано з Ісламабадом. За даними ЗМІ, десятки заколотників направляються в племінну область Бунер, де захоплюють мечеті та урядові установи.

Нагадаємо, 14 квітня президент Пакистану Асіф Алі Зардарі підписав законопроект, згідно з яким у долині Сват було введено закони шаріату. Президент пішов на цей крок після того, як парламент країни прийняв резолюцію, в якій закликав його виконати обіцянки, дані керівництву руху Талібан.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь