Переключиться на мобильную версию

В Банкоку знято режим надзвичайного стану

Прем'єр-міністр Таїланду Аписит Ветчачива заявив, що в п'ятницю, 24 квітня, зніме режим надзвичайного стану в Бангкоку.
Прем'єр-міністр Таїланду Аписит Ветчачива
Прем'єр-міністр Таїланду Аписит Ветчачива
pictures.reuters.com

Про це повідомляє агентство Франс Прес.

Як заявив прем'єр на нараді в парламенті, "сьогодні я маю намір зняти режим надзвичайного стану. Спочатку я хотів оголосити про це вранці (у четвер), але вже за північ і виходить, що настав новий день".

Нагадаємо, режим надзвичайного стану був введений 12 квітня після масових акцій протесту опозиції.

Приводом для початку протестів таїландської опозиції стало виділення в березні урядом 9 мільйонам низькооплачуваних тайських робочих допомоги в розмірі 2 тисяч батів (55 доларів) кожному з метою стимулювати економіку на тлі світової кризи. Опозиція назвала це "підкупом".

Через масові демонстрації 10 квітня було скасовано проведення в місті Паттайя саміту Асоціації країн Південно-Східної Азії, в якому повинні були прийняти участь лідери ще п'яти країн - Австралії, Індії, Китаю, Нової Зеландії та Південної Кореї.

13 квітня військовослужбовці таїландською армії почали розганяти демонстрантів, застосувавши під час операції вогнепальну зброю. Протестуючі, зі свого боку, закидали правоохоронців камінням та пляшками із запальною сумішшю. В результаті сутичок 113 осіб отримали поранення, серед них 23 поліцейських.

19 квітня режим надзвичайного стану був продовжений.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь