Переключиться на мобильную версию

У трьох районах Чечні введено режим контртерористичної операції

У трьох районах Чеченську республіки - Шатойському, Веденському і гірській частинй Шалінського району - з 0 годин 23 квітня оголошено режим контртерористичної операції.
У трьох районах Чечні введено режим КТО
У трьох районах Чечні введено режим КТО
АР

Як повідомив представник об'єднаного прес-центру оперативного штабу в Чеченській республіці, режим КТО було введено через активізацію членів незаконних збройних формувань, що діють на території цих районів.

За даними штабу, рішення про проведення контртерористичної операції прийнято також у зв'язку з тим, що "в ході проведених у квітні поточного року спецзаходів на території цих районів, підрозділи федеральних сил і правоохоронних органів республіки тричі натрапили на збройний опір бандгруп".

"Було розкрито та знешкоджено 10 місць базування екстремістів, шість схованок зі значними запасами зброї, боєприпасів та продуктів харчування, затримано три збройних злочинця і п'ять співучасників", - зазначив представник штабу.

Нагадаємо, 16 квітня в Чечні було знято режим контртерористичної операції (КТО), що діє з 1999 року. Оперативному штабу в Чечні були дані доручення, спрямовані на оптимізацію складу сил і засобів Об'єднаного угруповання військ з проведення контртерористичних операцій на території Північнокавказького регіону, вдосконалення порядку їх застосування в сучасних умовах.

Режим КТО передбачав ряд обмежень, які діяли на території регіону. Зокрема, діяв певний порядок огляду громадян, контролю за їхнім пересування, функціонуванням аеропортів тощо.

Як заявив голова Комітету Державної думи Росії з безпеки Володимир Васильєв, число бойовиків, що знаходяться на території Чечні, не перевищує 300 осіб.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь