Переключиться на мобильную версию

Грузинська опозиція зірвала Саакашвілі вечерю

У ніч на п'ятницю, 24 квітня, грузинська опозиція зірвала президенту країни Михайлу Саакашвілі пізню вечерю в одному з кафе Тбілісі.

Приблизно за 10 хвилин після відвідування Саакашвілі кафе у театру імені Марджанішвілі, туди прибули прихильники опозиції, які хотіли влаштувати пікет біля кафе і кинути біля його входу моркву і капусту, однак зробити це не дозволили десятки поліцейських, які прибули на місце, повідомили в штабі опозиції.

За словами представника опозиції, під час бійки між поліцейськими й опозиціонерами, грузинський президент втік з будівлі кафе разом зі своєю охороною.

На місце інциденту оперативно прибули кілька лідерів опозиції, одна з них, Ніно Бурджанадзе заявила журналістам, що "дії президента є неадекватними".

Нагадаємо, вчора лідер партії Рух за єдину Грузію Ека Беселія заявила, що грузинська опозиція має намір блокувати шляху пересування кортежу голови держави.

Як повідомлялося, 22 квітня грузинська опозиція встановила більше десятка кліток - імпровізованих тюремних камер навколо будівлі Держканцелярії, де проводяться засідання уряду, розташовано апарат прем'єра і офіси держміністрів. Акція "місто кліток" за задумом лідерів опозиції символізує "перетворення Грузії в поліцейську державу".

***

14 опозиційних партій Грузії почали проводити мітинги в Тбілісі 9 квітня. Головною вимогою мітингую є відставка президента. Поступово кількість учасників акцій протесту скоротилася з 100 тисяч до кількох десятків тисяч осіб, тим не менш, пікети тривають.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь