Переключиться на мобильную версию

Суд відхилив заяву Ходорковського про відвід прокурорів

Хамовницький суд Москви відхилив заяву захисту екс-співвласників ЮКОСа Михайла Ходорковського і Платона Лебедєва про відвід прокурорів.

Як заявив головуючий суддя Віктор Данилкін, суд не знайшов достатніх підстав для виведення Дмитра Шохіна і Валерія Лахтіна з участі в цій справі.

Захист екс-співвласників ЮКОСа також заявив про додаткові клопотання - зокрема, про повернення справи прокурору.

Нагадаємо, 23 квітня Михайло Ходорковський на засіданні Хамовніцького суду Москви заявив відвід двох держобвинувачувачів, вказуючи особисту зацікавленість Дмитра Шохін і Валерія Лахтіна у вирішенні справи.

Раніше захист Михайла Ходорковського і Платона Лебедєва заявив відвід судді, який розглядає другу кримінальну справу бізнесменів.

Нагадаємо, 21 квітня Михайло Ходорковський і Платон Лебедєв, виступаючи в суді, відкинули всі висунуті їм у рамках другої кримінальної справи звинувачення.

17 березня Хамовницький суд Москви відмовився припинити другу кримінальну справу відносно Михайла Ходорковського і Платона Лебедєва. При цьому адвокати підсудних заявили, що в 188 томах другої кримінальної справи проти їх підзахисних немає жодного доказу провини.

Слухання в Хамовницькому суді Москви по другій справі Ходорковського і Лебедєва почалися 3 березня. Підсудним закидають розкрадання чужого майна з використанням службового становища у великому і особливо великому розмірах - майже в 900 мільярдів рублів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь