Переключиться на мобильную версию

КНДР відновлює виробництво плутонію

Офіційний Пхеньян заявив, що не визнає рішення Ради Безпеки ООН про введення санкцій щодо трьох північнокорейських компаній і відновлює виробництво плутонію.
Плутоній
Плутоній
upload.wikimedia.org

Рішення РБ ООН про санкції проти північнокорейських компаній розкритикував заступник постійного представника КНДР при ООН Пак Ток Хун.

За його словами, "Обговорення в Раді безпеки санкцій проти КНДР у зв'язку з запуском супутника є порушенням Статуту ООН. У кожної країни є невід'ємне право використовувати космічний простір в мирних цілях. Тому ми категорично відкидаємо і не визнаємо будь-яке подібне рішення, що було прийняте чи буде прийняте в Раді безпеки", - сказав північнокорейський дипломат.

"Останні дії Ради безпеки ООН щодо мирної космічної діяльності, яку здійснює моя країна, показують, що поки Рада безпеки повністю не буде реформована і демократизована, від неї і чекати нема на що", - сказав Пак Ток Хун.  

У відповідь на заяву РБ ООН КНДР знову розгортає виробництво плутонію, який може бути використаний у військових цілях, повідомив прес-секретар міністерства закордонних справ КНДР, слова якого цитує Центральне телеграфне агентство Кореї.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь