Переключиться на мобильную версию

Завершилося голосування на виборах мера Сочі

У Сочі завершилося голосування на виборах мера міста. Зараз усі виборчі дільниці у столиці зимових Олімпійських ігор 2014 закрилися.
Вибори мера в Сочі
Вибори мера в Сочі
pictures.reuters.com

За даними на 17:00 (за київським часом) явка склала майже 36 відсотків з урахуванням тих, хто проголосував достроково.   

За інформацією на 18:30 вибори мера Сочі пройшли без інцидентів, повідомив керівник прес-служби УВС міста Сочі Олександр Еренбург.
"Жодних протиправних дій на виборчих дільницях міста на виборах мера не зареєстровано", - сказав Еренбург.  

Він повідомив, що комісією сьогодні було розглянуто лише дві скарги. Одна з них надійшла від довіреної особи кандидата від КПРФ Юрія Дзаганія, який поскаржився на те, що на одній з виборчих дільниць напередодні дня голосування його зустріли недружньо. Наданий відеозапис не підтвердив недозволеної поведінки членів комісії. А одна жінка сьогодні поскаржилася на те, що прийшла на виборчу дільницю через п'ять хвилин після її відкриття, і їй довелося трохи зачекати.  

Голова виборчкому вважає, що перші попередні підсумки підрахунку голосів будуть відомі до опівночі, а повні попередні дані можуть з'явитися о 08:00 за московським часом (07:00 за київським часом) 27 квітня.

За інформацією УВС, виборчі дільниці поперемінно охороняли 422 міліціонери - по два на кожну дільницю. Всього в Сочі 288 тисяч 586 виборців. Достроково голосували 10,08% виборців.
Для того, щоб виграти вибори вже в першому турі, необхідно набрати більше 50% голосів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь