Переключиться на мобильную версию

Стрілянина в московському супермаркеті: нові подробиці

Чоловік, що розпочав у ніч на понеділок стрілянину в супермаркеті Острів на півдні Москви, є начальником відділу внутрішніх справ району Царицино м. Москви.
Затриманий проходить медобстеження
Затриманий проходить медобстеження
mignews.com.ua

Про це повідомив голова московської міліції Володимир Пронін.

Як уточнив генерал-полковник Пронін, Денис Євсюков, який стріляв, мав звання майора міліції, і його нещодавно призначено на посаду голови ОВС по району Царицино.

За словами Проніна, "майор міліції Денис Євсюков, який відкрив стрілянину в супермаркеті, до цієї події характеризувався тільки з позитивної сторони, був гарним оперативником, що йшов до доброї кар'єри".

За словами джерела в правоохоронних органах, майор міліції Денис Євсюков близько півночі повертався додому на автомобілі, коли у нього виник конфлікт з водієм-приватником, який підвозив його. Міліціонер застрелив водія з табельної зброї, після чого вийшов з машини на Шипиловській вулиці. Дворами він дійшов до супермаркету Острів, поранивши по дорозі у дворах чоловіка та жінку. Увірвавшись в магазин, міліціонер відкрив безладну стрілянину. Дівчина-касир від отриманих поранень померла на місці, ще п'ятеро осіб постраждало і госпіталізовано.

Очевидці викликали наряди міліції. Однак затримати свого колегу міліціонерам вдалося не одразу, він активно відстрілювався і чинив опір.

За версією начальника ГУВС Москви, "причиною події став психічний розлад, пов'язаний з негараздами в особистому житті" Євсюкова.

Зараз затриманий проходить медобстеження, лікарі не виключають, що у нього може бути психічний розлад.

Як повідомлялося, в Москві у південному адміністративному окрузі на вулиці Шипиловська невідомий чоловік у формі майора міліції розстріляв з пістолета персонал та відвідувачів супермаркету Острів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь