Переключиться на мобильную версию

На півдні Китаю 14 осіб загинуло в результаті сходу двох зсувів

Число жертв двох зсувів, що зійшли в неділю в провінції Юньнань на півдні Китаю, зросло до 14 осіб, пошуки ще дванадцяти тривають.
Пошуки потерпілих тривають
Пошуки потерпілих тривають
vesti.ru

Про це повідомляє в понеділок портал новин Сіна.

Раніше повідомлялося, що в результаті сходу двох зсувів у двох населених пунктах юньнаньського повіту Вейсінь загинуло семеро осіб, поранено двоє, доля дев'ятнадцяти осіб невідома.

За даними попереднього розслідування, один із обвалів, що забрав життя чотирьох випадкових перехожих, стався через вину компанії, що здійснює видобуток гірських порід без дотримання заходів безпеки.

Другий обвал, під яким опинилися похованими два одноповерхові житлові будинки, став наслідком причин "природного характеру", зазначає в понеділок агентство Сіньхуа.

Пошуки потерпілих тривають.

Як повідомлялося, 18 квітня щонайменше 30 осіб числяться зниклими без вісті в результаті сходу зсуву на селище в Перу.

Крім того, величезний зсув у ніч на четвер, 16 квітня, зійшов на одне із киргизьких сіл, в результаті чого загинуло, щонайменше, 16 осіб. Зсув довжиною близько 300 метрів зійшов на село Райкомол Аксийського району Джалал-Абадської області Киргизстану. За попередніми даними, зсув завалив п'ять житлових будинків, усі мешканці загинули.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь