Переключиться на мобильную версию

ЗМІ: Сербія відмовилася від навчань НАТО в Грузії

Белград прийняв рішення відмовитися від участі сербських військовослужбовців у навчаннях НАТО, які повинні відбутися з 6 травня по 1 червня на території Грузії.
За інформацією белградських ЗМІ, Сербія відмовилася від навчань НАТО
За інформацією белградських ЗМІ, Сербія відмовилася від навчань НАТО
eh.lenin.ru

Про це повідомляє Balkan Insight з посиланням на сербську газету Бліц. Як заявило джерело видання в сербському МЗС, Сербія вже повідомила про відмову російському посольстві в Белграді.

За його словами, міністерство оборони погодилося з цією позицією, і тепер уряд повинен внести відповідні зміни до річного плану співпраці Сербії з НАТО.

Водночас, Бліц має неофіційні дані, що солдат і офіцерів вирішено залишити вдома з міркувань економії коштів.

Раніше від навчань відмовилися Казахстан, Естонія і Латвія.

Нагадаємо, Альянс планував, що в навчаннях візьмуть участь близько 1,3 тис. військовослужбовців із 19 країн альянсу та його партнерів. У відповідь Росія офіційно повідомила НАТО про перенесення наміченого на 7 травня засідання Ради Росія-НАТО на рівні начальників генеральних штабів.

Водночас, офіційний представник альянсу Джеймс Аппатурай заявив, що військові навчання в Грузії під егідою НАТО відбудуться в будь-якому випадку, незважаючи на негативне ставлення Росії. Альянс пропонував прибути в Грузію на навчання російським спостерігачам, однак Росія відхилила цю пропозицію.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь