Переключиться на мобильную версию

У Росії немає права вказувати членам НАТО - спікер парламенту Грузії

У Тбілісі негативно сприйняли заяву міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова стосовно навчань НАТО в Грузії, які розпочнуться 6 травня.
Бакрадзе назвав РФ країною-окупантом
Бакрадзе назвав РФ країною-окупантом
lenta.ru

У відповідь на слова Лаврова про те, що Росія не радить іншим країнам брати участь у навчаннях в Грузії, глава грузинського парламенту Давид Бакрадзе заявив: "У Росії немає права вказувати членам НАТО".

За його словами, Росія порушує міжнародне право, і їй потрібно звернути увагу на виконання власних зобов'язань. Бакрадзе розцінив заяви Лаврова як "продовження класичної радянської дипломатії, коли кращою обороною завжди вважався напад". При цьому він назвав РФ країною-окупантом.

Нагадаємо, сьогодні, 27 квітня, глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Росія як і раніше, виступає проти навчань НАТО в Грузії. "Ми вважаємо, що ці навчання в нинішніх умовах шкідливі. Пан Саакашвілі показав всьому світу, як він користується заохочувальними жестами з боку НАТО", - сказав міністр, порадивши іншим країнам не брати участь у маневрах.

Як відомо, навчання під егідою НАТО Cooperative Longbow 09/Cooperative Lancer 09 відбудуться у Грузії з 6 травня по 1 червня, в них візьмуть участь близько 1,3 тисячі військовослужбовців із 19 країн альянсу та його партнерів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь