Переключиться на мобильную версию

Туск і Качинський звинувачують один одного в надмірному вживанні алкоголю

Між прем'єром Дональдом Туском та президентом Лехом Качинським розгорнулася справжня війна: вони звинувачують один одного в надмірному вживанні алкоголю, пише Марія Серена Натале у статті, надрукованій в газеті Corriere della Sera.

У лютому партія більшості Туска Громадянська платформа заявила, що адміністрація глави держави закупила горілки і віскі на суму близько 700 євро.

Мова йде про міцні спиртні напої в маленьких пляшечках, "такі, які зазвичай купують ті, хто хоче приховати проблеми з алкоголем, та й коштують вони набагато дорожче в порівнянні зі звичайними пляшками".

На це канцелярія Качинського відповіла: "Як нам стало відомо, апарат прем'єр-міністра вже витратив на купівлю вина 16 тисяч євро".

Ця "алкогольна війна" вписується в рамки виборчої кампанії з виборів до Європарламенту у червні цього року.

Перший сигнал, що свідчить про загострення політичної боротьби, з’явився кілька тижнів тому: консервативна партія братів Качинських розпочала медійний наступ на Громадянську платформу, запустивши в ефір цілу серію роликів проти членів партії Туска, підозрюваних у хабарництві та фаворитизмі.

У відповідь депутат більшості, який потрапив в список підозрюваних 44-річний Януш Палікот, багатий винороб і видний член правоцентристської партії прем'єра, відкрито звинуватив Качинського в алкоголізмі і зажадав публікації висновку про стан його здоров'я.

Удар завдали в той момент, коли в центрі дебатів щодо конституційної реформи опинилася роль президента. Багато хто виступає за перегляд його прерогатив, якими Качинський користується в певні моменти, щоб перешкоджати діяльності уряду.

За матеріалами Corriere della Sera, переклад InoPressa

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь