Переключиться на мобильную версию

Греція хоче, щоб Албанія, а також Боснія та Герцеговина стали членами ЄС

Прем'єр-міністр Греції Костас Караманліс висловив підтримку Албанії, а також Боснії та Герцеговині на шляху вступу до Євросоюзу.
Греція підтримує сусідів
Греція підтримує сусідів
img.dni.ru

Перебуваючи з візитом в Тирані, він заявив: "Греція залишається добрим сусідом, вірним другом і партнером Албанії в НАТО, а також підтримує її європейське просування". 

Він також підкреслив важливість виконання Албанією критеріїв для вступу до ЄС, таких, як проведення вільних виборів, створення правової держави, боротьба з корупцією і повагу прав людини та прав меншин. 

Зазначимо, ці слова пролунали напередодні подачі заявки Тираною на членство в Євросоюзі. 

Водночас президент Греції Каролос Папульяс висловив підтримку інших балканських країн - Боснії та Герцеговині - на шляху їх приєднання до ЄС. 

"Я хотів би підкреслити значення, яке ми надаємо європейській перспективі Балкан, а також бажання Греції, щоб Боснія і Герцеговина вступила до Європейського Союзу", - сказав він, приймаючи в Афінах голову президії Боснії та Герцеговини Небойшу Радмановича. 

Вони також обговорили європейську інтеграцію ще однієї колишньої югославської республіки - Македонії. Папульяс повторив, що Греція хоче бачити сусідів в ЄС і НАТО, але за умови взаємоприйнятного вирішення питання про назву Македонія. Греція хоче, щоб Македонія додала до своєї назви будь-яке географічне визначення, щоб не плутати її з однойменною грецькою областю. 

Нагадаємо, у середині квітня держсекретар Франції у європейських справах Брюно ле Мер висловився за припинення розширення Євросоюзу після прийняття в цю регіональну організацію країн Західних Балкан.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь