Переключиться на мобильную версию

Прем'єр Британії оголосив про нову стратегію в Афганістані

Прем'єр-міністр Великобританії Гордон Браун під час візиту в Афганістан оголосив про нову стратегію в боротьбі з вилазками бойовиків Талібану в районі афганського кордону з Пакистаном.
Браун оголосив про нову стратегію в боротьбі з талібами
Браун оголосив про нову стратегію в боротьбі з талібами
АР

Браун попередив про небезпеку "ланцюжка терору", що починається у віддалених гірських районах і веде у столичні міста по всьому світу.

Як зазначив голова уряду, Британія виступає за те, щоб контроль над провінціями було передано в руки афганського уряду поступово - аналогічно до того, як це було в Іраку.

На його думку, до кінця 2011 року чисельність афганських військових потрібно збільшити із 75 тисяч до 135 тисяч. Крім того, необхідно збільшити чисельність афганської поліції.

На спільній прес-конференції з президентом Карзаєм Браун заявив, що "в гірських областях на кордоні між Афганістаном і Пакистаном гостро стоїть проблема тероризму".

"Наш підхід до цих двох країн різний, але вони повинні доповнювати одна одну. Нова стратегія по боротьбі з цими розсадниками тероризму буде означати більшу безпеку на вулицях Британії", - зазначив прем'єр-міністр.

За словами Брауна, в Афганістані є прогрес у демократичному розвитку, але при цьому "надзвичайно важливо перемогти міжнародний тероризм не тільки в (гірському афганському) районі Лашкар Гар у провінції Гільменд, але і по той бік кордону - в Пакистані".

Нагадаємо, раніше президент США Барак Обама заявив, що його країна повинна виробити стратегію виходу з Афганістану, незважаючи на плани Вашингтона направити в країну додаткові війська для боротьби з талібами.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь