Переключиться на мобильную версию

Росія надіслала в Грузію запит про видачу сержанта Глухова

Генпрокуратура РФ надіслала запит до Грузії про видачу сержанта російської армії Олександра Глухова, який покинув у січні розташування частини в Південній Осетії.

Як заявили в Генпрокуратурі РФ, на адресу Головної прокуратури Мін'юсту Грузії направлено запит про видачу сержанта Глухова з метою притягнення його до кримінальної відповідальності.

Раніше головний військовий прокурор РФ Сергій Фридинський повідомив, що проти Глухова порушено кримінальну справу про дезертирство.

Грузія вже заявила, що не має наміру передавати Росії сержанта, поки не вирішить, надавати чи не надавати йому політичний притулок. Сам Глухов сподівається отримати грузинське громадянство.

Глухов був призваний в армію з Удмуртії восени 2007 року і повинен був демобілізуватися навесні цього року. За заявою МВС Росії, сержант втік зі своєї частини в Південній Осетії і здався грузинської поліції. Сам Глухов своє рішення пояснив поганими умовами служби. У березні Глухов одержав у Грузії статус біженця і має передбачені законом привілеї.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь