Переключиться на мобильную версию

Медведєв затвердив закон про комендантську годину для дітей

Президент Росії Дмитро Медведєв затвердив поправки у федеральний закон "Про основні гарантії прав дитини в РФ", що обмежують перебування неповнолітніх у громадських місцях пізно ввечері та вночі.
У Росії ввели комендантську годину для дітей
У Росії ввели комендантську годину для дітей
trud.ru

У документі передбачено, що суб'єкти Російської Федерації своїми законами можуть забороняти дітям до 18 років, якщо їх не супроводжують дорослі, перебувати в нічний час - із 22:00 до 06:00 - на вулицях, у громадських місцях.

Це також стосується появи дітей в приміщеннях, призначених для реалізації товарів сексуального характеру, алкогольної продукції, у тому числі і пива. У законі сказано, що присутність неповнолітніх у всіх цих місцях може завдати шкоди здоров'ю дітей, їх фізичному, інтелектуальному, психічному, духовному і моральному розвитку.

Для визначення "небезпечних" місць у регіонах пропонується створити експертні комісії. Також передбачено можливість скорочувати період нічного часу з урахуванням сезону та кліматичних умов.

Якщо після введення комендантської години неповнолітні будуть порушувати її умови, закон дозволяє залучати їх до адміністративної відповідальності.

Нагадаємо, закон було прийнято Держдумою 15 квітня 2009 року і схвалено Радою Федерації 22 квітня.

Як повідомлялося, у лютому цього року парламент Болгарії прийняв закон, яким вводиться комендантська година для підлітків. Люди у віці до 18 років отримали право перебувати на вулиці, а також в громадських місцях лише до 22 години.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь