Переключиться на мобильную версию

КНДР заявила про намір провести нові ядерні та ракетні випробування

Північна Корея пригрозила провести нове ядерне випробування і запуск міжконтинентальної балістичної ракети, якщо РБ ООН не перепросить за критику Пхеньяну у зв'язку з попереднім ракетним пуском.
Пхеньян заявив про готовність почати збагачення урану
Пхеньян заявив про готовність почати збагачення урану
gazeta.ru

Про це повідомили південнокорейське агентство Ренхап з посиланням на МЗС КНДР.

Північна Корея вимагає також скасування всіх резолюцій Ради безпеки ООН, винесених в зв'язку з ядерною програмою Пхеньяну з 2006 року. Ці вимоги наведені в офіційній заяві північнокорейського міністра закордонних справ, передає агентство KCNA.

Пхеньян також заявив про готовність почати збагачення урану власними силами. КНДР має намір побудувати АЕС на легководних реакторах.

Нагадаємо, 14 квітня Північна Корея заявила про те, що висилає з країни інспекторів МАГАТЕ і призупиняє діяльність місії ООН з моніторингу на ядерному реакторі в Йонбені.

Напередодні Рада Безпеки ООН на офіційному засіданні засудила запуск КНДР ракети з супутником зв'язку. Члени Ради безпеки вказали на те, що своїми діями Пхеньян порушив приписи, встановлені резолюцією ООН 1718, яка забороняє Північної Кореї будь-яку діяльність, пов'язану з балістичними ракетами. У документі також міститься вимога до КНДР більше не здійснювати подібних запусків.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь